"Tak trudno się znaleźć" - warsztat dla singli

Niektórzy są singlami z wyboru, żyją samotnie i niezależnie, i jest im z tym dobrze. Inni bardzo pragną dzielić swoje życie z drugą osobą i podejmują liczne starania ku temu, aby znaleźć swoją "drugą połowę". Kiedy ich starania nie przynoszą pożądanego rezultatu, może pojawić się obniżony nastrój i brak wiary w siebie lub obniżenie poczucia własnej wartości. Przy przedłużającej się samotności mogą występować objawy depresji (długotrwały obniżony nastrój, brak energii życiowej, negatywne myśli o sobie, innych i życiu, nadmierny lęk o przyszłość i inne).

Na warsztacie przyjrzymy się, w jaki sposób niepowodzenia w tworzeniu stałej relacji przekładają się na postrzeganie siebie. Porozmawiamy o jawnej i ukrytej motywacji do bycia w związku. Rozważymy, czy istnieją czynniki, które mimo naszych deklaratywnych chęci stworzenia bliskiej relacji sprawiają, że emocjonalnie nie jesteśmy na to gotowi (specyfika wyboru partnera, wyobrażenia o związku, niezaspokojone potrzeby, ograniczające przekonania).

Proponujemy dwa terminy do wyboru:

I termin - 25.03.2018 (niedziela) godz. 10-17

II termin - 27.05.2018 (niedziela) godz. 10-17

(przewidziane 2 przerwy kawowe i godzinna przerwa na obiad)

Miejsce: Centrum Terapii i Psychoedukacji CeTeP, ul. Ateńska 10 lok. 72, Warszawa

Cena: 150 zł

Maksymalna ilość miejsc: 10

Obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsca (decyduje kolejność zgłoszeń): This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Prowadzenie: Katarzyna Krawczyk, Agata Kulpa-Kulpińska

Dołącz do nas na fb: https://www.facebook.com/events/1554962504598857/

 
Facebook
Facebook
Facebook